Birliğimize Sahip Çıkalım, Birlikte Büyüyelim

2017 yılında kurduğumuz Manisa Sağlık Çalışanları Derneği; kurulduğu günden beri tarafsız duruşunu bozmadan sadece sağlık çalışanlarının mesleki gelişimleri, sosyal ve ekonomik durumlarına katkı sağlamak ve toplumsal standartlarını arttırmak için çalışmalar yürütmüştür.

İki yıllık süreçte de yürüttüğü farkındalık yaratan önemli projelerle, hem meslektaşlarının hemde birçok çevrenin taktirini ve desteğini kazanmayı başarmıştır.

Bugün itibariyle derneğimiz; üyelerinin destekleri ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle sağlık çalışanlarının ilimizdeki önemli temsil gücü olmayı başarmıştır.

Kuruluşunda belirlediği birçok hedefi kısa sürede başarıyla gerçekleştiren derneğimiz, artık sağlık çalışanları yararına çok daha güçlü projeleri gerçekleştirebilmeyi kendine hedef edinmiştir.

Bizler; sağlık çalışanlarının önemli potansiyelinin olduğuna ve birlik olabildiğinde birçok önemli kazanımı elde edebileceğine inanıyoruz ve bu birliği sağlayabilmek adına çalışıyoruz.

Bu sebeple siz değerli meslektaşlarımızı;

  • Derneğimize üye olmaya ve
  • Üye olanlarında; çevrenizdeki meslektaşlarınızın birliğimize katılımı yönünde çaba göstermeye ve “birliğimize sahip çıkmaya” davet ediyoruz.

Derneğimize üye olmak için;

  • ÜYELİK FORMU nu doldurmanız ve
  • Banka hesabımıza yıllık 30tl olan aidatı yatırmanız gerekmektedir.

T.C İŞ BANKASI
HESAP ADI:    MANİSA SAĞLIK ÇALIŞANLARI DERNEĞİ
HESAP NO:     3500-1826959
İBAN NO:        TR90 0006 4000 0013 5001 8269 59

Bunlar da hoşunuza gidebilir...