Mascad’ ın Eğitimleri Nitelikli Meslek Üyeleri Yetiştiriyor

Mascad olarak meslektaşlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlamak en önemli hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda; birçok sempozyum ve kurs programı düzenledik. Değerli eğitmenlerimiz ile birlikte her detayı düşünerek hazırladığımız ve gerçekleştirdiğimiz programların olumlu geri dönüşlerini meslektaşlarımızdan alıyoruz.

Eğitimlerimiz meslektaşlarımıza mesleki donanım sağlamanın yanında sağlık kurumlarının nitelikli personel alımlarında belirlenen özel şartları karşılayacak seviyeye ulaştı ve 4b’li son iki alımda 24 meslektaşımızın gerekli koşulları sağlayarak yerleşmesine vesile oldu.

Mesleki gelişime katkı sağlamak ve meslektaşlarımızın gelişimine katkı sağlamanın yanında meslektaşlarımızın geleceklerini etkileyecek önemli kazanımlar elde etme süreçlerine de katkı sağlayabilmek, projelerimizi daha da anlamlandırıyor, yaptığımız işteki tatminimizi daha arttırıyor ve meslektaşlarımız yararına birşeyler yapmak adına bizleri daha da motive ediyor. Meslektaşlarımıza çalışma hayatlarında başarılar dileriz.


Bizler Mascad olarak bu yolda öncü olmaya; mesleğimize ve meslektaşlarımıza birlikte olmanın verdiği güç ile kazandırmaya devam edeceğiz. Bizlere bu yolda destek veren herkese teşekkür ederiz.
Birlikte büyümek ve gelişmek dileğiyle..

Bunlar da hoşunuza gidebilir...