Sağlık Çalışanları Dergisi – MAGNESiAĞLIK – Yayımlandı

Kurulduğumuz günden beri sağlık çalışanları yararına çalışmalar planlıyor, meslektaşlarımızın da destekleriyle çalışmalarımızı bir bir gerçekleştiriyoruz.

8 ay önce çalışmalarına başladığımızı ilan ettiğimiz sağlık çalışanları dergisi projemizi bugün itibariyle MAGNESiAĞLIK dergisiyle tamamladık.

Sağlık çalışanları nın mesleki birliğini arttırmak ve meslek üyeleri arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek amaçlarıyla hazırladığımız dergimizi meslektaşlarımız ile buluşturmanın heyecanını yaşamaktayız.
 
Derneğimizin tanıtımı ve faaliyetlerimizin yanında sağlık çalışanlarının mesleki konularda ve mesleki Birliğin önemi konularında farkındalığını arttırmaya yönelik yazıların paylaşıldığı bir içerik hazırladık.

Derginin yazım, tasarım ve basım süreçleri; yönetim kurulu başkanı Abdülkadir Utar ve yönetim kurulu üyesi Dilek Kökkaya nın öncülüğünde, MCBÜ hafsa Sultan hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Nimet Petek’ in destekleriyle, yönetim kurulu üyelerimiz, Pınar Dönmez, Selçuk Demirler, Vahide Karadağ, Ayşen Sertdemir ve meslektaşlarımız  Ferya Karadağ Yalçın, Halil Dönmez, Eda Nur Kara, Tuğba Ciniz’ in katkılarıyla tamamlanmıştır. Sağlık çalışanları adına bir dönüm noktası niteliğindeki bu önemli projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Derginin basım sürecinde sağlık çalışanlarına gönülden desteklerini esirgemeyen;

  • Bioaktif Medikal Sistemler San. Tic. Ltd. Şti sahibi Sayın Ali Bankoğlu,
  • Saray Ocakbaşı Restorant sahibi Sayın Ergün Kılıç,
  • İşler inşaat,
  • Exper gayrimenkul’ e gönülden teşekkür ederiz.

MAGNESiAĞLIK dergisi dağıtımına 14 Mayıs 2018 tarihinde MCBÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezinde derneğimizinde destek ve katılım sağladığı hemşirelik Haftası etkinliğinde açılacak standımızda başlanacaktır. Hemşirelik Haftası programı sonrasında Manisa ili tüm kurumlarına dergimizin dağıtımı gerçekleştirilecektir.


 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın